W.A.B.: Wydawnictwo W.A.B. na największych w Polsce lipcowych festiwalach

Miło nam poinformować, że Wydawnictwo W.A.B. będzie w tym roku obecne na trzech największych lipcowych festiwalach w Polsce:

3-7 lipca
Festiwal Malta w Poznaniu
Od 3 do 7 lipca br. podczas Festiwalu Malta w specjalnie stworzonej przestrzeni będzie można przeczytać książki, których tematyka odpowiada tegorocznemu idiomowi Festiwalu: Akcje Azjatyckie/Asian Investments. „Malta była pierwszym multikulturowym  i  interdyscypliarnym  festiwalem   w  Polsce i dalej rozwijamy się w tym kierunku. Twórcy i widzowie uważają, że łączenie gatunków jest naturalnym językiem przyszłości „- mówi dyrektor Merczyński.  -  „W tym  roku  opowiemy o Azji.” Wydawnictwo W.A.B. zaprasza wszystkich zainteresowanych do lektury książek w serii terra incognita.

4-7 lipca
Open’er Festival 2012 w Gdyni
Mylą się Ci, którzy myślą, że Open’er Festival to wyłącznie muzyczne wydarzenie! 4-7 lipca, podczas festiwalu w Gdyni, będzie można nie tylko posłuchać muzyki, ale również poczytać!
Miłośników książek zapraszamy do festiwalowej biblioteki w namiocie Trójki, która wraz z Instytutem Książki prezentuje dobrą literaturę  do czytania nie tylko podczas festiwalu.

19-29 lipca
12. międzynarodowy festiwal filmowy t-mobile nowe horyzonty we Wrocławiu
4. edycja Nowych Horyzontów Języka Filmowego zaprasza na pokazy filmowe, prelekcje i spotkania z twórcami. Wydawnictwo W.A.B. zaprasza szczególnie na pokaz filmu „W drodze” w reżyserii Waltera Sallesa, który powstał na podstawie książki Jacka Kerouaca pod tym samym tytułem. Ta książka zmierzyła temperaturę epoki i zarejestrowała przełom dokonujący się w życiu narodu – pisano o jego powieści.
Pokaz „W drodze” odbędzie się 29 lipca we Wrocławiu, a już teraz zapraszamy do lektury książki. http://wab.com.pl/?ECProduct=1147

Komentarze