Fabryka: Zaliczyć czwórkę - kolejna odsłona perypetii Stephanie Plum

Szanowni Państwo,
Już 17 października kolejny tom przygód nieustraszonej łowczyni nagród – Stephanie Plum. Dysponuję 20 egz. recenzenckimi. Bardzo proszę o informację, kto z Państwa jest chętny na wyrażenie własnej opinii o książce i publikacji jej w okolicach premiery.
Zapewniam, że warto przeczytać J

Tym razem:

Stephanie Plum z drużyną rusza na ulice Trenton. Jeśli zobaczysz stukilogramową Murzynkę w różowej sukience albo draq queen z widoczną niechęcią do depilacji – bierz nogi za pas albo zostaniesz potraktowana...lakierem do włosów.

Stephanie dostaje zlecenie doprowadzenia do sądu Maxine Nowicki. Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się banalna – Maxine postawiono zarzut kradzieży samochodu jej chłopaka – nie ma wątpliwości, że to efekt kłótni kochanków.

Tylko, że poszukiwana jakby zapadła się pod ziemię, jedyny ślad to zaszyfrowane wskazówki zostawiane w najdziwniejszych miejscach.

Maxine szuka również tajemniczy psychopata, który lubuje się w okaleczeniach. Jakby tego było mało Stephanie staje się celem wyjątkowo płomiennych ataków zazdrości.

Trzeba zawrzeć pakt z Joe Morellim. A co gorsza – z jego rodziną. Która już rezerwuje ślubną salę i opowiada o słodkim małym bambini.

Co to, to nie! 

Komentarze