Iwo Zaniewski, Marek Kondrat, Wojtek Fiedorczuk i Sławek Szczęśniak wyjaśnią "Czego nie słyszał Arne Hilmen".


Zapraszamy Państwa na spotkanie z Iwo Zaniewskim,autorem powieści Czego nie słyszał Arne Hilmen.

W spotkaniu wezmą udziałIwo Zaniewski, Wojtek Fiedorczuk i Sławek Szczęśniak.

Fragmenty książki przeczyta Marek Kondrat.

http://www.wab.com.pl/images/cache/aa0ec0a62a7830ef0c0855f6be18a0d0.jpg

Zapraszamy 11 grudnia (wtorek), godz. 19.30
MiTo art.café.books, ul. L. Waryńskiego 28, Warszawa

Czego nie słyszał Arne Hilmen – thriller i dręcząca zagadka, niepokojąca fabuła i domniemane szaleństwo. Debiut literacki reżysera i autora znanych reklam!
Akcja toczy się w Norwegii podczas nocy polarnej w bogatym mieście przemysłowym. Szef małego komisariatu w sennej dzielnicy willowej podczas rutynowych zajęć obserwuje szereg z pozoru błahych zdarzeń, które łączą się ze sobą, stwarzając wrażenie istnienia zagrażającegożyciu zjawiska nieznanej natury. Nastrój grozy pojawia się powoli i jak gdyby znikąd, nabiera charakteru horroru i przechodzi w spekulacje z obszaru technical fiction. Sensśledztwa, które prowadzi Arne Hilmen, niemal do końca wydaje się urojony.

Iwo Zaniewski – malarz, reżyser, fotografik. Od dwudziestu lat związany z branżąreklamową. Współzałożyciel i dyrektor kreatywny wiodącej polskiej agencji reklamowej PZL, która realizowała popularne reklamy FRUGO czy Plusa. Czego nie słyszał Arne Hilmento jego debiut powieściowy.

Gospodarzem spotkania będzie MiTo art.café.books – kawiarnia, księgarnia i galeria sztuki najnowszej osadzona w krajobrazie powojennego MDM’u. MiTo to nowy punkt na mapie warszawskiej kultury, dynamicznie zdobywające popularność miejsce spotkań środowisk artystycznych, biznesowych i intelektualnych, gdzie przy doskonałej kawie i wyśmienitych daniach można przejrzeć ponad 150 tytułów prasy polskiej i zagranicznej, nowości wydawnicze, a w galerii zobaczyć kolekcję sztuki najnowszej oraz wystawy twórców z całej Polski.

Komentarze