Powieść "Ciemno, prawie noc" na antenie TrójkiNowa powieść Joanny Bator w radiowej Trójce!


Fascynująca podróż do Wałbrzycha
wraz z niezwykłymi bohaterami książki Ciemno, prawie noc.

Powieść w interpretacji Ewy Skibińskiej i Marcina Czarnika
od 10 grudnia
w paśmie przedpołudniowym.
„Znana i ceniona autorka tym razem poszła na całość: do opisu współczesnej polskiej rzeczywistości zastosowała narzędzia pisarskie rodem z horroru (...). Stworzyła utwór fascynujący i poruszający zarazem”.
Leszek Bugajski, Newsweek


„Według Joanny Bator, jednej z naszych najzdolniejszych powieściopisarek, współczesna Polska daje się opowiedzieć tylko jako horror.”
Przemysław Czapliński, Gazeta Wyborcza
Współczesny Wałbrzych, tajemnicze zniknięcia dzieci, prorok mamiący tłumy w centrum miasta. Samobójstwo pięknej starszej siostry i fascynująca legenda księżnej Daisy z zamku Książ. Jakie dramatyczne zdarzenia z własnej przeszłości odkryje w tym niesamowitym świecie Alicja? Joanna Bator, autorka głośnych książek Piaskowa Góra iChmurdalia, w najnowszej powieści Ciemno, prawie noc sięga do konwencji powieści gotyckiej, by opowiedzieć o współczesnej Polsce. Przypomina, że w tym, co niesamowite, często ukryta jest prawda o nas, której na co dzień nie chcemy pamiętać.
Więcej informacji o książce na stronie: http://wab.com.pl/?ECProduct=1323


Powieść Ciemno, prawie noc w Polskim Radiu Pr 3, od 10 grudnia przez 8 kolejnych tygodni, codziennie od poniedziałku do piątku, o godz. 11.50.

Komentarze