Klub Panorama: Trzeba Grać! Groove Jam Session


 Klub Panorama logo.jpg
Trzeba Grać! Groove Jam Session
Klub Panorama (Katowice, ul. Śląska 75)
25 kwietnia 2013 r., godz. 21:00
Wstęp wolny!
***


Tomek Machański oraz Klub Panorama zapraszają serdecznie na otwierające spotkanie muzyczne z cyklu "Trzeba Grać! Groove Jam Session". Zapraszamy szczególnie wszystkich miłośników improwizowanych, autentycznych i nietuzinkowych brzmień z pogranicza groove, jazzu, funku, ale również innych stylistyk gatunkowych. W zgodzie z duchem tradycji jam session, scena muzyczna otwarta jest dla wszystkich muzyków! Organizując to spotkanie przyświecała nam tylko jedna myśl: Trzeba grać!

Więcej informacji:

***


Tomek Machański (bio)

Spędzanie czasu przed MTV i podziwianie Phila Collinsa od najmłodszych lat spowodowało, że Tomek w wieku 3 lat rozpoczął grę przy użyciu pałek perkusyjnych - w tym czasie na poduszkach, miskach i garnkach kuchennych. W wieku 5 lat otrzymał swój pierwszy zestaw perkusyjny i odtąd nieprzerwanie zgłębia sztukę perkusyjną. Muzyka jest jego pasją i miłością  życia, co przekłada się na ogromne oddanie tej sztuce. 

Tomasz Machański zdjęcie.jpgWspółpracował  z wieloma projektami muzycznymi (m.in. The Virus, Equilibrium/Mism X, God's Property, Kasia "Puma" Piasecka & Soul Hunters Gospel Choir), z których w zasadzie każdy bazował na innej stylistyce - to umożliwiło mu poznanie wielu gatunków muzycznych i rozwijanie uniwersalności muzycznej. Tomek gra również na instrumentach klawiszowych. W 2011 roku nagrał bębny na płycie swojej mamy – Renaty Danel. Płyta pt. "Silna" została wyprodukowana przez Kamila Barańskiego (www.kamilbaranski.com). Oprócz pracy sesyjnej - w studio, a także na scenie, Tomek związany jest na stałe z kilkoma projektami. Są to:

- Kosmo (www.kosmo.art.pl)
- Patrycja Zarychta Project (www.patrycja-zarychta.pl)
- Chór Gospel "Z Miłości" (www.zmilosci.pl)

Ponadto Tomek należy do Młodej Kadry Warsztatów Muzycznych z PiR 2 w Jaworkach (www.muzycznaowczarnia.pl). [źródło: www.drumsetpro.pl]

Komentarze