Warsztaty ilustratorskie z Ewą Pazyną


11 maja, sobota, godz. 12.30-14.00

Pan Chrabąszcz przeciągnął się, aż zatrzeszczało, w myśl zasady, której hołdują wszystkie chrabąszcze, że im głośniej trzeszczy się – tym lepiej!, i wyskoczywszy z łóżka wprost do płynącego w dole strumienia wypluskał się z werwą, podśpiewując przy tym głośno i wesoło: Tra-La-La!

Chcesz spróbować zilustrować bajkę? Zastanawiasz się, co decyduje o tym, że ilustracja jest ciekawa?
I czy w książce w ogóle potrzebne są słowa?
O ilustracji opowiadać będzie Ewa Pazyna, rysowniczka i ilustratorka, autorka książki „Bajkobujanie”. Pod jej okiem stworzycie ciekawe ilustracje do intrygującej bajki. Rozmowy i warsztaty odbędą się w scenerii wystawy „Bajkobujanie”, czyli w świecie Małego Zenia, Smokowatego, pana Chrabąszcza, Stworzonka Grzeczniejszego niż Inne. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 3-10 lat. Ewa Pazyna przygotowała niespodziankę. Autor najciekawszej ilustracji zostanie nagrodzony książką pt. „Bajkobujanie”.
Ewa Pazyna ukończyła archeologię na Uniwersytecie Warszawskim i od wielu lat współpracuje jako rysowniczka z wydawnictwami oraz autorami publikacji archeologicznych. Od 2004 roku należy do Związku Polskich Artystów Plastyków, od 2006 roku współpracuje z galerią ilustratorską w Beverly Hills – Studio Magic Art. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych, m.in. prestiżowych prezentacjach Współczesnej Polskiej Sztuki Książki oraz wystawie ilustracji dla dzieci „Pro Bolonia”. Piętnaście wystaw indywidualnych. Prace w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.
Więcej informacji na stronie: http://www.zacisze.waw.pl/pl/artykul/1772

Komentarze