Mailing Fabryki Słów: "World of Warcraft. Jaina Proudmoore: Wichry wojny" ruszamy z przedsprzedażą w dniu premiery "Mist of Pandaria"! I rozdajemy PLO!Szanowni Państwo!

Szybkość jest duszą wojny, wykorzystaj swoje szanse zanim przeciwnik osiągnie gotowość.

Sun Zi, Sztuka wojny

Już we wtorek, 25 września, w dniu premiery najnowszego dodatku do World of Warcraft, czyli „Mist od Pandaria”, wydawnictwo Fabryka Słów wraz z portalem Gram.pl rusza z akcją przedsprzedaży powieści „World of Warcraft. Jaina Proudmoore: Wichry wojny”.

Graj do upadłego – czytaj do poduszki! I niech Cię Warcraft pochłonie!

Epicka opowieść o jednej z najpotężniejszych czarodziejek świata Azeroth, pozwoli Ci poczuć magię WoW-a w nieosiągalny wcześniej sposób. Poznaj swoich ulubionych bohaterów z nowej nieznanej perspektywy.

„World of Warcraft. Jaina Proudmoore: Wichry wojny” – powiedzmy sobie wprost: dla fanów pozycja obowiązkowa.

Nie zwlekaj! Dobre promocje mają to do siebie, że nie trwają wiecznie!


Christie Golden, autorka powieści „World of Warcraft. Jaina Proudmoore: Wichry wojny”,  to jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych pisarzy podejmujących się adaptacji gier do wersji książkowych. W swoim dorobku ma blisko 30 powieści osadzonych w realiach kultowych światów Advanced Dunegon &Dragons – Ravenloft i Forgotten Realms, Star Wars, Star Trek oraz należących do Blizzarda -  Starcraft i Warcraft. Powieścią z tego ostatniego uniwersum, Arthas: Rise of the Lich King, Christie Golden po raz pierwszy zdobyła listę bestsellerów New York Timesa.

Zatem z pozdrowieniami!
Fabryka Słów

 

Komentarze