Co w Beceku!

Od 26 kwietnia do 2 maja
 
26 kwietnia do 2 maja , godz. 19.00 
BCKino: „Donoma” – dramat Francja; reż.: Djinn Carrénard; obsada: Benjamin Mayet, Emilia Dérou-Bernal, Sékouba Doucouré, Vincente Perez; czas trwania: 133 minuty.
Historia kilku zazębiających się romansów. Nauczycielka języka hiszpańskiego nawiązuje niejednoznaczne relacje z jednym ze swoich uczniów. Młoda ateistka zaczyna wierzyć, iż doświadcza serii pochodzących od Boga cudów. Czarnoskóra fotografka oddaje się nieznajomemu. Wszystkie te historie łączy jedno ważne pytanie: czy to my decydujemy by kochać i być kochanymi?
bilety: 11 zł
miejsce: sala Ki - Nowe

27 kwietnia (sobota), godz. 13.30-18.30
Becekowy Pokój Gier
Pokój Gier jest miejscem, gdzie będzie można pograć w gry i nie męczyć swoich oczu promieniami bijącymi z komputera. Dostępnych jest około trzydziestu gier z najwyższej półki. 
prowadzenie: Adam Łata, Dominika Kwaśnik 
bilety: 5 zł
miejsce: Akwarium

28 kwietnia (niedziela), godz. 19.30 
BCKino: „Wesele w Sorrento” – komedia romantyczna Dania/Francja/Niemcy/Szwecja/ Włochy; reż.: Susanne Bier; obsada: Trine Dyrholm, Pierce Brosnan, Paprika Steen; czas trwania: 116 minut.
Dwie rodziny spotykają się w Sorrento we Włoszech na ślubie. Piękne miejsce i zakochana do szaleństwa młoda para, skrupulatnie przygotowująca wymarzoną uroczystość – czy coś może pójść nie tak? Okazuje się, że życie zaskakuje nas, gdy najmniej się tego spodziewamy.
bilety: 11 zł
miejsce: sala ToTu

29 kwietnia (poniedziałek), godz. 19.00
8. Międzynarodowy Festiwal im. G.G.Gorczyckiego - The King's Singers
Jeden z najsłynniejszych zespołów wokalnych na świecie, który bardzo intensywnie koncertuje, nagrywa oraz prowadzi kursy mistrzowskie na całym globie. Po mistrzowsku wykona kompozycje zarówno młodych, jak i uznanych kompozytorów, niezależnie, czy śpiewają Tomkinsa czy Takiemitsu, Bacha, czy Bublé.
bilety: 60 zł
miejsce: sala ToTu 
 
........................
A już w maju 15. Międzynarodowy Festiwal TEATROMANIA!

.............. 
Rezerwacja telefoniczna pod nr tel. 32 389 31 09 w. 101
 
Do zobaczenia!

Komentarze