Fabryka Słów: "Zrodzony ze srebra" autorstwa Patricii Briggs już sierpniu!

Szanowni Państwo!

Długo oczekiwana premiera najnowszej, V części cyklu o Mercedes Thompson zbliża się naprawdę wielkimi krokami!!!
Już 10.08.2012 nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukaże się nowa powieść Patricii Briggs „Zrodzony ze srebra”
Autor:   PATRICIA BRIGGS
Tytuł:    ZRODZONY ZE SREBRA
Tytuł oryginału: Silver Borne
data premiery: 10.08.2012
ISBN      978-83-7574-730-0
Cena detaliczna: 37,90
Jest jedyna w swoim rodzaju. Wyjątkowa i niepowtarzalna. Cierpi na kompleks obrońcy uciśnionych i nie potrafi sobie odpuścić. Nadmiar honoru niejednokrotnie odbija jej się solidną czkawką. Twierdzi, że jej siłą jest umiejętność przystosowania się. Bezczelnie kłamie - sama zmienia otoczenie i rzeczywistość tak, aby pasowały do jej prywatnej wizji.
Cała ona - Mercedes Thompson, kojot nie całkiem pospolity. Nie boi się złego wilka, ale pęka przed własną matką. Bohaterka pełną gębą. Nic dziwnego, że znowu wpada po uszy w niezłe bagno. Tym razem udaje jej się wsadzić nos całkiem głęboko w tajemnice nieludzi, a ukochany wilkołak...
Jakby było mało kłopotów, wilkołacze stado wciąż nie chce zaakceptować faktu, że Mercy jest partnerką Alfy, a pewna Królowa Wróżek uparła się odzyskać księgę, która przez przypadek znalazła się w posiadaniu naszego kojota. Żeby ocalić przyjaciół, Mercedes musi się tylko udać do magicznej krainy, przeprowadzić z wróżką delikatne negocjacje i wrócić. Najlepiej w całości i to w ciągu godziny.

Komentarze