Idzie wiosna - w Rebel Garden

Drodzy Państwo,

oto MIś... a tak serio... niezwykle miła i prężnie działająca klajpka - Rebel Garden (WPKiW. Chorzów, tuż przy bramie ZOO) zaczyna sezon wiosenny!

I taki oto mailing ślą:

Idzie wiosna - w Rebel Garden

Szanowni Państwo

Rebel Garden rozpoczyna sezon wiosenny. Z tej okazji w piątek 22 marca o godz. 19.00 zapraszamy na gitarowy koncert grupy Acoustic Travel Band, natomiast w sobotę 23 marca o godz. 20.00 na pokaz slajdów z podrózy Jacka Kozłowskiego po Bangladeszu, Sikkimie i Andamanach. Przy takim zestawie wiosna musi w końcu przyjść! :)
Warto podkreślić, że koncert odbywa się w ramach projektu Z kulturą w Parku, realizowanym we współpracy z Urzędem Miasta Chorzów.
Serdecznie pozdrawiam
Dariusz Zalega
www.rebelgarden.pl


Acoustic Travel BandFlamenco, Gypsy Jazz

Zespół powstał w 2002 r. z inicjatywy gitarzysty Ludwika Konopko, który był również współzałożycielem zespołu "COCOTIER". Flamenco, gypsy jazz, tango oraz szeroko rozumiana muzyka gitarowa, to główna stylistyka zespołu. W 2007 r. zespól wystąpił jako support przed światowej sławy gitarzystą Al Di Meolą na festiwalu Wrocław Non-Stop. ATB brał również udział w wielu festiwalach, m.in. we Włoszech. Austrii, Niemczech, oraz na specjalne zaproszenie Konsula RP we Lwowie.

W dorobku zespołu znajdują się 4 płyty:

- "Acoustic Travel" (2002)

- "Kundzia" (2005)

- "Come Back" (2007)

- "O.K." (2008)

Ilość sprzedanych płyt ATB jest iście imponująca, jak na formację niszową (30,000 egzemplarzy).

Oprócz utworów lidera, zespół wykonuje również muzykę takich mistrzów jak Paco De Lucia, Vicente Amigo, John Mclaughlin, Astor Piazzola, Richard Galliano, Al Di Meola.

Na przestrzeni 10 lat, zespół miał okazję współpracować z takimi muzykami jak Andrzej Rusek, Thomas Selis Sanchez, Edi Sanchez, Tomasz Mucha, Klaudiusz Kłosek, Janusz Frychel, Marcin Hilarowicz, Jarosław Januszewicz i wielu innych

Skład:

Ludwik Konopko - gitara
Andrzej Krośniak - gitara
Mateusz Gremlowski - bass/kontrabas

Strona zespołu:
http://www.myspace.com/acoustictravelband
utwory YouTube


Komentarze