Targi Książki w Katowicach jednak się odbędą!
Istniało realne zagrożenie rezygnacją z planów organizacji kolejnej edycji Targów Książki w Katowicach. O tym, co działo się w roku ubiegłym… szkoda gadać. Co będzie w tym? Zobaczymy!


Targi ruszają w piątek około godziny 10:00, a zakończą się w niedzielę popołudniu. Zapowiedzi są raczej szczątkowe, niemniej w najbliższy weekend odbędzie się czwarta edycja. Ja na pewno pojawię się na Targach w sobotę i w niedzielę. 

Program znamy, goście zaproszeni. 

PROGRAM - WEŹ ZOBACZ!

Będą m.in: Andrzej Pilipiuk, Dariusz Rekosz, Zbigniew Białas, Grzegorz Chudy, Danuta Noszczyńska i Marcin Melon. 

A więc lepiej niż rok temu!

Liczba wystawców jest dość obszerna i choć część z nich niewiele ma wspólnego z literaturą, reszta powinno to zrekompensować.

Będą też spotkania dla blogerów – tym zajęła się grupa ŚBK (Śląscy Blogerzy Książkowi), której kibicuję i skromnymi siłami staram się trochę wspierać (choć nie zawsze wychodzi).


Dla tych, którym półki uginają się od nadmiaru książek, ŚBK przygotowało dwudniową, sobotnio-niedzielną wymianę książek. Odbywać się będzie w następujących godzinach: sobota 14-17, niedziela 10-14. Co bardzo istotne, wymieniamy się tylko książkami wydanymi po 2000 roku – beletrystyką, reportażem, poezją itp. Zero podręczników, romansideł i staroci (chyba, że do mnie ;P)

Banery w mieście już się pojawiają (na moim osiedlu właśnie wisi jeden wielgachny!), zapowiedzi się piszą… pozostaje tylko czekać co dalej…

Zo

Komentarze

  1. Na Załężu widziałam jeden baner :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda tylko, że wieszają tak późno. Powinno ich być więcej, facet, który wieszał je u mnie, miał cały samochód banerów.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz